Kontaktpersoner i Grieghallen

Ved henvendelser vedrørende leie av Grieghallen, ta kontakt med våre prosjektledere direkte.

Administrasjon

Olav Munch

Olav Munch

Adm. direktør/CEO

55 21 61 10

911 01 493

olav.munch@grieghallen.no

Marianne Lerøen Tande

Marianne Lerøen Tande

Økonomisjef/Finance Director

55 21 61 11

970 99 565

marianne.tande@grieghallen.no

Salg/Marked

Lisbeth Mundheim Hofstad

Lisbeth Mundheim Hofstad

Salgs- og markedssjef/Sales and Marketing Director

55 21 61 18

416 44 273

lisbeth.hofstad@grieghallen.no

Erik Trøstaker

Erik Trøstaker

Salgskonsulent/Sales consultant

55 21 62 15

977 89 025

erik.trostaker@grieghallen.no

Prosjektleder

Reidar Skjolden

Reidar Skjolden

Arrangementssjef/ Director of Events

55 21 62 08

958 64 788

reidar.skjolden@grieghallen.no

Endre Roti

Endre Roti

Prosjektleder/Project manager

55 21 61 60

977 54 577

endre.roti@grieghallen.no

Prosjektleder

Ragnhild Hauso

Ragnhild Hauso

Prosjektleder/Project manager

55 21 61 12

916 93 602

ragnhild.hauso@grieghallen.no

Elisabeth Hopsdal Brattebø

Elisabeth Hopsdal Brattebø

Prosjektleder/Project manager

55 21 61 17

975 90 607

elisabeth.hopsdal@grieghallen.no

Trond Olav Strømme

Trond Olav Strømme

Prosjektleder/Project manager

55 21 62 05

900 40 414

trond.stromme@grieghallen.no

Prosjektleder

Oddvar Eide

Oddvar Eide

Prosjektleder/Project manager

55 21 61 13

900 64 242

oddvar.eide@grieghallen.no

Eli Versto

Prosjektleder (i permisjon ut 2018)/Project manager (on leave in 2018)

55 21 61 16

eli.versto@grieghallen.no

Ivanna Petrova

Ivanna Petrova

Prosjektleder/Project manager

55 21 62 14

474 15 227

ivanna.petrova@grieghallen.no

Arrangementsstøtte

Rolf Skogstrand

Rolf Skogstrand

Drifts- og vedlikeholdssjef/ Technical Director

55 21 61 14

915 61 760

rolf.skogstrand@grieghallen.no

Bjarte Ness

Bjarte Ness

Driftsleder/Operations Manager

55 21 61 62

901 14 899

bjarte.ness@grieghallen.no

Terje Ellefsen

Terje Ellefsen

Driftstekniker & IT/ Operating technician & IT

55 21 62 13

907 27 816

terje.ellefsen@grieghallen.no

Zoran Sivcevic

Zoran Sivcevic

Arrangementskoordinator/ Events Coordinator

908 26 433

zoran.sivcevic@grieghallen.no

Styremedlemmer

Agnar Langeland

Agnar Langeland

Styreleder/Chairman

agl@advokatlangeland.no

 Hilde Magnusson

Hilde Magnusson

Styremedlem/Board member

hilde.magnusson@hfk.no

Ole Hope

Ole Hope

Styremedlem/Board member

ole@stamsneset.no

Bjørn Laastad

Bjørn Laastad

Styremedlem/Board member

blaa@statoil.com

Kari Foseid Aakre

Kari Foseid Aakre

Styremedlem/Board member

Kari.aakre@osteroy.kommune.no

Anders Skoglund

Anders Skoglund

Styremedlem/Board member

venstreanders@gmail.com

 Halldis Rønning

Halldis Rønning

Styremedlem/Board member

contact@halldisronning.com